החוויה הישראלית

הנופש, הגיבוש, הטיול – מהרעיון ועד החוויה

חברת “החוויה הישראלית” – חברת הבת לחינוך של “הסוכנות היהודית”, הינה החברה המובילה בתחום התיירות החינוכית ערכית לישראל.
צרו קשר: חיה 052-3300202, 02-6216369.

  • רוצים עוד מידע ?

הפעילויות שלנו

ימי גיבוש לעובדים וטיולי ODT

ימי הגיבוש לעובדים כוללים משחקי חשיבה תחרותיים בין קבוצות העובדים, ODT,  פעילות שטח, בניית אתגרים קבוצתיים, סגווי,  ג’יפים, טרקטורונים, סוסים, ספורט ימי, סדנאות חוויה, גיבוש ואתגר ועוד.

פעילויות הגיבוש כוללת ביצוע משימות המדמות סיטואציות מעולם העסקים ומשלבות מיומנות תכנון, שיתוף פעולה, יצירתיות ועמידה בזמנים, בסביבה לא שגרתית המגבירה את אפקט הלמידה המשותפת והגיבוש של העובדים.

התוכניות מותאמות אישית עבור כל לקוח, בהתאם למבנה ולעולם התכנון של הארגון, ובאות לידי ביטוי בפעילות אתגרית אשר מעצימה את החוויה והגיבוש הקבוצתי, תורמת לפיתוח הפוטנציאל הקבוצתי ומקדמת מטרות ארגוניות.

אנו מחויבים לפיתוח תכניות גיבוש וימי כיף לעובדים המותאמות אישית לצרכים ולתחומי העניין של כל אחד ואחד מלקחותינו מא’ ועד ת’.

נופש חברה

אנו מתמחים בארגון נופשים לחברות, מוסדות, וארגונים רבים ברחבי הארץ לקבוצות קטנות וגדולות.

תכניות הנופש נבנות בהתאמה למטרות הארגוניות וכוללות קשת פעילויות ייחודיות המשלבת בין נופש בבתי מלון איכותיים, למסלולי טיול חדשניים, אטרקציות מובחרות, והרצאות בנושאים מגוונים.

טיולי טבע

 טיולי טבע למבוגרים, וטיולים שנתיים לבתי ספר ומוסדות חינוך, המתפרשים בכל רחבי הארץ.

כל תכנית טיול בטבע נבנית בקפידה רבה, תוך התחשבות ברצונות המשתתפים והערכים המתאימים. אנו מלווים את הלקוח ובתי הספר מהפגישה הראשונה: תכנון הטיול על כל מרכיביו, ליווי בשלב הביצוע של הטיול, משובים והפקת לקחים.

דגש על ירידה לפרטים וביקורת איכות פנימית על מנת לקיים את טיול הטבע הטוב ביותר עבורכם.

  • המדריכים שלנו בוגרים ומנוסים ,בעלי תו תקן וכן מורי דרך מוסמכים.
  • הסעות באוטובוסים, העומדים בדרישות מוקד טבע ומשרד החינוך, בכל רחבי הארץ.
  • תיאום לינות באכסניות/מלונות/צימרים/אתרי קמפינג.
  • לינות שטח וכלכלה בפריסה ארצית.
  • תיאום אתרים לפי תכנית הטיול.
  • הזמנת חובשים/מאבטחים (בעלי תעודות).
  • ימי סיור מודרכים וימי כיף.

שבת חתן / בר מצווה

חברתנו מתמחה בארגון וביצוע של  שבתות חתן ושבת בר מצווה בכל רחבי הארץ במלונות כשרים בכשרות רבנות, כשרות מהדרין, וגלאט. אנו מלווים את לקוחותינו הפרטיים החל מגיבוש הרעיון של שבת החתן או הבר מצווה, ודרך כל שלבי הביצוע. עזרה בבחירת מלון מתאים הכולל היפוך ארוחות, בית כנסת, חדר אוכל פרטי ואולם התכנסות – כל זאת על מנת לאפשר לקיים שבת חתן או שבת בר מצווה באופן מושלם.